NOMAADIKÜLA AASTAVAHETUS
28.12.2018 - 01.01.2019

ÖÖBIME PÜSTKODADES
VALGUST JA SOOJUST LÕKKETULEDEST
RETKED LAAGRIPLATSILT METSA, SOHU JA RAPPA
TEEME ISE LÕKKETOIDUD
LAAGRIELU JA LÕKKEJUTUD
OSAVUSPROOVID

OSALEDA VÕID ÜHE PÄEVA VÕI NELI PÄEVA JUTTI. PREERIA ON SINU KODU, KUI VAJA KÄI PÄEVATOIMETUSTEL JA TULE ÕHTUL TAGASI LAAGILÕKKE ÄÄRDE. VÕTA VÄLJA PALJU JAKSAD SINU PANUS ON IKKA 25.-

Kutsun sind aasta viimasel neljal päeval astuma välja, kastist välja, kohtuma ürgse tulega koja keskel ja enda sees. See aastavahetus saab muidugi olema väljaspool mugavustsooni, aga millal siis veel, kui mitte aasta viimastel päevadel lunastada oma elupõlised mugavuspatud :)

Siin saame päriselt välja oma argipäeva ahistavast piiratusest, liivakastist, mille oleme endale ehitanud, et siia sündida, terve elu elada ning kaduda, ilma et olekski jõudunud sellest mängumaailmast väljas käia.  

Nende päevade karmis eheduses avastad ehk ka tubli annuse ürgset romantikat, täies ilus ja valus ning millist tänapäeval vähesed oma eludes üldse enam kogeda saavad. 

See on vaid 150 aastat tagasi ameerika preeriates elatud elu, kus palju sõltub looduse armust, kaaslaste toetusest ja nii magusalt lõhnavatest kuuseokstest külje all :) Ja muidugi tuli. Lõke saab olema nende aastalõpupäevade süda, mis koondab kohalolijad pühasse ringi ning süütab kõigi ringis olijate pilkudes ürgsed leegid.

Neli päeva on täpselt paras aeg, et jõuda selle päris kogemuseni, kus kõige suurem katusmus saab olema pimedus ning suurim elamus lõkketuli. Jahedus ja looduses liikumisest õhetama löövad põsed. Igatsus sooja ja valge toa järele ja eduelamus hakkamasamisest.

Näeme kui sõltuvad me oma liivakastist oleme, kui kergesti allaandvad või kui palju voolab me soontes kuuma tahet, otsusekindlust ning tõeliselt metsikut seiklusjanu.